Kővágó - Ingatlan

a szakértő segítség

KŐVÁGÓ-INGATLAN IRODA MUNKATÁRSAKAT KERES

INGATLANÉRTÉKESÍTŐI

pozícióba

MIÉRT MI? MIÉRT MOST?

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, gyors fejlődési lehetőség vár nálunk
  • Mert dinamikusan fejlődünk, így lehetőséged van az átlagnál gyorsabban karriert építeni
  • Mert egy új fiatalos, modern szemléletet hoztunk be az ingatlanpiacra
  • Mert az utóbbi 2 évben elképesztő ütemben nőtt a kereslet az ingatlanok iránt
  • Mert nálunk lehetőséged van önállóan beosztanod az idődet
  • Csatlakozz csapatunkhoz, mert itt egy fiatal csapat vár, családias légkörben

NÁLUNK LEHETŐSÉGED LESZ:

  • Ügyfeleinknek megtalálni a számukra legmegfelelőbb otthont vagy akár befektetést
  • Ingatlanportfóliót kiépíteni és azt folyamatosan bővíteni
  • Különleges, exkluzív ingatlanokat bemutatni és értékes, hosszútávú kapcsolatokat építeni ügyfeleiddel
  • Saját ügyfélkört kialakítani és proaktívan menedzselni
  • Professzionális ügyféltárgyalásokat szervezni és lebonyolítani
  • Napra kész piaci tudást szerezni az ingatlanpiacról

FELADATOK:

  • Ingatlanok (családi ház, lakás, iroda, üzlet, telek, stb) értékesítése, bérbeadása
  • Kapcsolattartás az új és meglévő lakossági- és céges ügyfelekkel
  • Ügyfélszerzés
  • Ingatlan portfolio kezelés

CSATLAKOZZ HOZZÁNK AMENNYIBEN:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Értékesítésben szereztél már szakmai tapasztalatot
  • Kimagasló kapcsolatteremtő és tárgyalási készséggel rendelkezel
  • A kihívások és a mérhető eredmények lelkesítenek
  • Olyan jövedelmet szeretnél, ami a befektetett munkáddal arányos
  • Megnyerő, üzleties a megjelenésed
  • Eredményorientált vagy, a szakma elitjébe akarsz tartozni

Állás, munka területe(i):

  • Ingatlanértékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Jelentkezni:

  • Személyesen irodánkban (5553 Kondoros, Hősök útja 38.)
  • Telefonon: +36204190303